ایرانسیاسی

امیرعبداللهیان در پیام قدردانی از فرمانده کل ارتش: «وعده صادق» تعریفی نو از موازنه قدرت غرب آسیا ارائه کرد

وزیر امور خارجه با قدردانی از فرمانده کل ارتش به مناسبت عملیات موفقیت‌آمیز وعده صادق تاکید کرد: این اقدام ارزشمند و پیچیده نظامی تعریفی نو از موازنه قدرت در منطقه غرب آسیا ارائه و بار دیگر توان بازدارندگی نیروهای مسلح جان برکف کشورمان را به رخ دشمنان قسم خورده اسلام و ایران عزیز کشید.

به گزارش ایرنا، حسین امیرعبداللهیان روز گذشته با قدردانی عملیات موفقیت آمیز وعده صادق در پیامی به امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران نوشت: بدین وسیله مراتب قدردانی خود و دستگاه سیاست خارجی را از برنامه‌ریزی، طراحی و اجرای دقیق و تاثیرگذار عملیات ظفرمند وعده صادق که توسط نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران و در پاسخ به اقدامات شرارت‌آمیز رژیم صهیونیستی در منطقه و به شهادت رساندن جمعی از فرماندهان رشید سپاه در ساختمان بخش کنسولی سفارت کشورمان در دمشق انجام پذیرفت، اعلام می‌دارد.

وزیر امور خارجه ادامه داد: بی‌گمان اجرای این اقدام ارزشمند و پیچیده نظامی که براساس اصل شناخته شده دفاع مشروع و منطبق بر قوانین و مقررات شناخته شده بین‌المللی صورت گرفت، تعریفی نو از موازنه قدرت در منطقه غرب آسیا ارائه و بار دیگر توان بازدارندگی نیروهای مسلح جان برکف کشورمان را به رخ دشمنان قسم خورده اسلام و ایران عزیز کشید.

امیرعبداللهیان تاکید کرد: عملیات ظفرمند وعده صادق ضمن ایجاد ظرفیت‌های بیشتر برای دستگاه دیپلماسی کشور در میدان مناسبات بین‌المللی و منطقه‌ای، افزایش حس وطن دوستی و غرور ملی بین آحاد مردم ایران اسلامی را در پی داشته و ضمن تقویت بازدارندگی راهبردی در برابر دشمنان قسم خورده نظام، بر سرعت زوال و فروپاشی ساختار جعلی صهیونیستی خواهد افزود. ضمن ابراز تشکر مجدد، توفیقات روزافزون آن براداران عزیز و جان برکف را از خداوند بزرگ مسالت می‌کند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا