ایرانسیاسی

بازدید فرمانده نیروی زمینی از پروژه انسداد مرزهای شمال شرق کشور

نیروی زمینی ارتش گفت: برای تمامی کشورهای همسایه احترام ویژه ای قائل هستیم، اینکه پروژه انسداد مرزهای شمال شرق کشور آغاز کرده ایم به دلیل امنیت بخشی مرزها است.

به گزارش ایرنا، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی پس از بازدید از روند پیشرفت پروژه انسداد مرزی در مرزهای شمال شرق کشور ضمن تشکر از گروه مهندسی رزمی ۴۱۱ نیروی زمینی ارتش و همت بالای کارکنان گروه ۴۱۱ مهندسی رزمی، انجام پروژه انسداد مرزی را برای کشور یک موضوع راهبردی دانست.

وی ادامه داد: گروه ۴۱۱ مهندسی رزمی نزاجا تاکنون در تمامی ماموریت‌هایی که به آن محول شده موفق عمل کرده و در این ماموریت بسیار بزرگ، مهم و راهبردی سربلند خواهد بود.

سرتیپ حیدری درباره اینکه انسداد مرزی در مرزهای شمال شرق کشور فقط به جهت حفظ و حراست از مرزهای جمهوری اسلامی ایران است، افزود: برای تمامی کشورهای همسایه احترام ویژه ای قائل هستیم، اینکه پروژه انسداد مرزی را دراین منطقه از کشور آغاز کرده ایم به خاطر امنیت بخشی مرزهای کشور است.

فرمانده نیروی زمینی ارتش ضمن تشکر و قدردانی از تمامی گروه‌ها و یگان‌های حاضر در این پروژه، خاطرنشان کرد: امروز به فضل الهی مهندسی نزاجا با مدیریت جانشین فرماندهی نیروی زمینی ارتش و با نظارت قرارگاه منطقه‌ای شمال شرق کشور یک ماموریت استراتژیک را آغاز کرد که قطعا در آینده از این پروژه هموطنان عزیز بیشتر خواهند شنید.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا