ایرانسیاسی

سرلشکر موسوی: حضور میلیونی مردم در تشییع شهدای خدمت نشان از زنده بودن و ایستادگی ملت ایران دارد

فرمانده کل ارتش گفت: حضور میلیونی مردم در تشییع پیکر‌ها مطهر شهدای خدمت نشان داد که ملت بزرگ ایران زنده و ایستاده است و با قدرت به پیش می‌رود.

به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران، در مراسم هفتمین روز شهادت شهدای خدمت که صبح امروز یکشنبه در مسجد امام خمینی (ره) ستاد فرماندهی ارتش جمهوری اسلامی برگزار شد، اظهار داشت: این ملت بزرگ و قدرشناس که از لحظه‌ شنیدن خبر شهادت شهدای خدمت، احساسات و عواطف قلبی خود را به هر نحوی که توانستند برای ادای احترام به این عزیزان ابراز کردند، موجب افتخار هستند.

امیر سرلشکر موسوی با بیان اینکه دنیا مبهوت بزرگی ملت ایران است، افزود: دشمنان قصد داشتند با سوء استفاده از این ضایعه، زخمی دیگر بر ملت ایران بزنند؛ اما حضور میلیونی ملت مسلمان در تشییع این پیکر‌ها نشان داد که ملت بزرگ ایران زنده و ایستاده است و با قدرت به پیش می‌رود.

فرمانده کل ارتش ادامه داد: اولین بار نیست که این ملت چنین داغ‌هایی را تحمل و از چنین موانعی عبور می‌کند. ملت بزرگ ایران با وجود نعمت ولایت فقیه از این حادثه و گردنه نیز عبور و یکبار دیگر خورشید درخشان انقلاب اسلامی در جهان پرتو نورانی خود را نمایان خواهد کرد و پرچم درخشان ایران، زیبایی خود را به رخ جهانیان خواهد کشید.

سرلشکر موسوی با بیان اینکه ملت ایران از دل آتش‌ها همیشه سربلند بیرون آمده است، گفت: روزهای آتی، انتخابات ریاست جمهوری را در پیش داریم و یک‌بار دیگر ملت ایران در مقابل دشمنان خواهند ایستاد و پیش خواهند رفت؛ اینها به برکت وجود ولایت فقیه، صبوری و ایستادگی خانواده شهدا و خون شهدایی است که جان خود را نثار این کشور کردند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا