ایرانبین‌المللسیاسی

سردار حاجی‌زاده در دیدار تعدادی از خانواده‌های شهدای غزه: محکم تا آخر پای مردم فلسطین هستیم / تاریخ منطقه و جهان را تغییر می‌دهید

فرمانده نیروی هوافضای سپاه در جمع تعدادی از خانواده های شهدای غزه گفت: محکم تا آخر پای شما هستیم و هر کاری که در توان ما باشد در حمایت از عزیزان فلسطین انجام خواهیم داد.

به گزارش ایرنا، سردار امیرعلی حاجی زاده در جمع تعدادی از خانواده‌های شهدای غزه گفت: همانگونه که از سلاح‌های عزیزان ما در فلسطین و لبنان و جاهای دیگر دیگر مشخص است در واقع از طریق ایران کمک و تغذیه می‌شود و از هر کاری که از ما بربیاید کوتاهی نکردیم و کوتاهی نخواهیم کرد.

فرمانده نیروی هوافضای سپاه افزود: در هر بخشی که توان داشته باشیم تا پای جان پای مقاومت و مردم فلسطین هستیم و خواهیم بود. همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند قطعاً ملت فلسطین پیروز هستند. استقامت و مقاومت شما واقعاً قابل وصف نیست. این که کسانی بین شما هستند که ۳۰ تا ۴۰ شهید دادند که برای غیرفلسطینیان قابل فهم نیست و این مقاومت و موفقیت شما مبارک باشد.

وی تاکید کرد: مطمئن باشید که شما مسیر تاریخ جهان را تغییر می دهید و این اتفاق خواهد افتاد. شما تاریخ منطقه و جهان را تغییر خواهید داد. محکم تا آخر پای شما هستیم و هر کاری که در توان ما باشد در حمایت از عزیزان فلسطین انجام خواهیم داد.

به گزارش ایرنا، تعدادی از خانواده‌های شهدای اهل غزه نبرد «طوفان الأقصی» که از طریق برخی کشور های منطقه وارد تهران ‌شدند با حضور در پارک ملی هوافضا با سردار حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران دیدار کردند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا