ایرانسیاسی

شورای نگهبان صحت انتخابات ریاست‌جمهوری را تأیید کرد

سخنگوی شورای نگهبان گفت: صحت انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری به تایید شورای نگهبان رسید.

به گزارش ایرنا، هادی طحان‌نظیف سخنگوی شورای نگهبان از تأیید صحت چهاردهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری خبر داد.

وی گفت: بررسی صحت انتخابات در شورای نگهبان به پایان رسید و صحت مرحله دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به تأیید شورای نگهبان رسید و این موضوع به صورت رسمی به وزارت کشور به عنوان مجری انتخابات نیز اعلام شد.

سخنگوی شورای نگهبان با بیان این‌که از جانب شورای نگهبان تماس‌هایی با نامزدهای انتخابات برقرار شد، تأکید کرد: نامزدها شکایتی به ما اعلام نکردند، در مورد شکایت‌های مردمی هم گزارش مهمی که مؤثر در نتیجه انتخابات باشد دریافت نکردیم، بنابراین صحت انتخابات چهاردهمین دوره ریاست‌جمهوری از سوی شورای نگهبان تأیید شد.

اطلاعیه شماره ۲۵ ستاد انتخابات کشور

ستاد انتخابات کشور نیز با انتشار اطلاعیه شماره ۲۵ اعلام کرد: شورای محترم نگهبان صحت مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری را در کلیه استان‌ها و شهرستان‌های کشور مورد تأیید قرار داد.

متن اطلاعیه جدید ستاد انتخابات کشور که بعدازظهر یکشنبه منتشر شد، به این شرح است:

بسمه تعالی

ضمن تقدیر و تشکر از حضور مردم شریف ایران اسلامی و هموطنان خارج از کشور در مرحله دوم انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری، به آگاهی می‌رساند به استناد تبصره “۸” ماده ” ۳۱” قانون انتخابات ریاست جمهوری، شورای محترم نگهبان صحت انتخابات مذکور را در کلیه استان‌ها و شهرستان‌های کشور مورد تأیید قرار داد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا