ایرانبین‌المللسیاسی

کنعانی: حمله به ⁧بیمارستان شفا⁩ مصداق عینی جنایت جنگی است

سخنگوی وزارت امور خارجه حمله وحشیانه نظامیان صهیونیست به ⁧بیمارستان شفا⁩ را مصداق عینی جنایت جنگی دانست.

به گزارش ایرنا، ناصرکنعانی عصر روز گذشته در فضای مجازی نوشت: ارتش رژیم صهیونیستی در نتیجه شکست ۷ اکتبر، چنان ضربه‌ای را متحمل شده که سعی دارد با روایت‌سازی‌های دروغین برای خود دستاورد بیافریند.

سخنگوی وزارت امور خارجه افزود: ادعاهای ساختگی و صحنه‌سازی‌های دروغین از فعالیت مراکز مقاومت در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی، تنها یک پوشش و بهانه برای تداوم جنایات رژیم صهیونیستی در ⁧غزه⁩ و کشتار کودکان و زنان بی‌پناه است. حمله وحشیانه صبح امروز نظامیان صهیونیست به ⁧ بیمارستان شفا⁩، مصداق عینی جنایت جنگی است و باید مورد پیگرد کیفری بین‌المللی قرار گیرد.

به گزارش ایرنا، تانک ها و خودروهای نظامی رژیم صهیونیستی صبح روز چهارشنبه در تجاوزی آشکار به مجتمع پزشکی الشفاء غزه یورش برده و در محوطه این بیمارستان اقدام به تیراندازی‌های گسترده‌کردند.

ده‌ها نظامی صهیونیست با تجهیزات جنگی وارد بخش اورژانس بیمارستان الشفاء شده و اقدام به شکستن درهای اتاق بیماران و مجروحان کردند.

نظامیان اشغالگر همچنین به بخش غربی بیمارستان الشفاء حمله‌ور شده و درها و دیوارهای این قسمت از این مجتمع درمانی را منفجر کردند.

بیمارستان الشفاء غزه از شنبه گذشته به محاصره نظامیان رژیم صهیونیستی درآمد بود؛ نظامیان صهیونیست امروز در اقدامی ضدانسانی حتی بخش مراقبت ‌های ویژه این بیمارستان را با بمب هدف قرار دادند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا