بین‌المللسیاسی

سخنگوی قسام: حمله صهیونیست‌ها به بیمارستان شفا مایه ننگ نظام بین‌الملل است

سخنگوی گردان‌های قسام شاخه نظامی جنبش حماس شب گذشته گفت که حمله نظامیان صهیونیست به بیمارستان شفا در غزه مایه ننگ نظام بین الملل است.

به گزارش ایرنا از الجزیره، ابو عبیده گفت: مجاهدان ما به مقابله با نیروهای اشغالگر اسرائیلی در محورهای مختلف نبرد در غزه ادامه می‌دهند.

وی افزود: طی ۴ روز گذشته ۶۲ خودروی زرهی دشمن از جمله تانک، نفربر و بولدوزر را نابود و منهدم کردیم.

سخنگوی قسام اضافه کرد: مبارزان ما روز گذشته موفق شدند ساختمانی را که نیروهای کماندوی اسرائیلی در بیت حانون داخل آن مخفی شده بودند، منفجر کنند.

ابو عبیده در ادامه گفت: مجاهدان ما ۹ نظامی اسرائیلی را به قتل رسانده و دو نفربر اسرائیلی را منهدم و ساختمانی را که نیروهای اسرائیلی در آن پناه گرفته بودند، ویران کردند.

وی افزود: مجاهدان ما در میدان نبرد خیابان به خیابان به دنبال نیروها و خودروهای زرهی دشمن هستند. دشمن اشغالگر را در بسیاری از محورها وادار به عقب‌نشینی کردیم.

سخنگوی قسام اضافه کرد: خود را برای نبردی طولانی آماده کردیم و هر لحظه که بیشتر می‌گذرد، تلفات دشمن در غزه بیشتر خواهد شد.

ابو عبیده همچنین گفت: دشمن صهیونیستی به جنایات خود و قتل و کشتار نوزادان نارس و غیرنظامیان ادامه می‌دهد. آنچه بنیامین نتانیاهو در بیمارستان شفا به دنبال آن است، تمسخرآمیز است. دشمن صهیونیستی در بیمارستان شفا دنبال سراب است.

وی افزود: به اسرائیلی‌ها اعلام می‌کنیم که دیر یا زود اخبار نظامیانی که در میدان جنگ در غزه کشته شدند، به شما خواهد رسید.

سخنگوی قسام اضافه کرد: به خانواده‌های کشته‌های اسرائیلی اعلام می‌کنیم که شمار کشته‌های شما بسیار بیشتر از آن چیزی است که تصور می‌کنید.

ابو عبیده همچنین خطاب به خانواده‌های اسرای صهیونیستی گفت: حکومت شما تصمیم گرفته است که سرنوشت اسرای شما نابودی، مرگ یا فراموشی باشد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا