ایرانسیاسی

دبیر شورای امنیت کشور: راهپیمایی ۲۲ بهمن در امنیت کامل برگزار شد / عضو گروهک تروریستی داعش به هلاکت رسید

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور با اعلام خبر که یکی از اعضای گروهک ترویستی داعش هنگام ورود به کشور در مرز عراق در درگیری مسلحانه به هلاکت رسید، گفت: راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در سراسر کشور بدون هیچ مشکل امنیتی برگزار شد.

سید مجید میراحمدی معاون امنیتی انتظامی وزیر کشور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با بیان اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال در سراسر کشور بدون هیچ مشکل امنیتی برگزار شد، تصریح کرد: در تمامی استان‌ها نسبت به سال قبل حضور باشکوه تر مردم را شاهد بودیم و این حضور با روند افزایشی همراه بود.

به گفته وی در استان های سیستان بلوچستان، کردستان و خوزستان و سایر استان ها مردم با مشارکت بالاتری در راهپیمایی ۲۲ بهمن حضور یافتند و درصد افزایش بعد از جمع بندی توسط مسئولین امر اعلام خواهد شد.

راهپیمایی با امنیت کامل برگزار شد 

میراحمدی بیان کرد: برخلاف همه نگرانی هایی که جریان های ضد انقلاب سعی کرد بعد از حادثه تروریستی کرمان برای مردم ایجاد کنند، مردم همیشه در صحنه انقلابی بدون هیجگونه نگرانی با شکوه تر و با عظمت بیشتری در راهپیمایی امسال شرکت کردند که این نوید مشارکت پرشور و قابل توجه مردم در انتخابات پیش ‌رو را خواهد داشت.

معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور در پاسخ به این سوال که آیا در طی این مدت مورد مشکوکی توسط دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی شناسایی شده است یا خیر گفت: دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی، تلاش‌های شبانه روزی و اقدامات گسترده و پیشگیرانه‌ای انجام دادند و تمام عناصر احتمالی که ممکن بود متصل به جریان های تروریستی باشند را تحت نظارت و کنترل داشتند.

عضو گروهک تروریستی داعش در مرز عراق به هلاکت رسید

وی این خبر را هم داد که در شب شنبه یک عنصر تروریستی داعش هنگام ورود از مرز عراق به داخل کشور در درگیری مسلحانه به درک واصل شد.

میراحمدی خاطر نشان کرد: باید از سربازان گمنام امام زمان تقدیر کرد که با هشیاری و تسلط کامل شرایط را کنترل کردند و اقدامات گسترده و شبانه روزی را به انجام رساندند. وزیر کشور و شورای امنیت جلسات را به صورت مستمر برگزار کرد و وظایف هر دستگاهی را مشخص کرد و دائما رصد و کنترل خود را داشت و و در سایه تلاش‌ها و هوشیاری‌ها و بیداری خود مردم تا این لحظه از مرز تا عمق کشور هیچ مشکل امنیتی نداشتیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا