ارمنیان ایرانایران

تبریکات نوروزی

فرا رسیدن سال نو و عید نوروز را از صمیم قلب به هموطنان ایرانی تبریک گفته و آرزو دارم سال ۱۴۰۳ سالی توام با صلح، عشق، برادری، باروری، دستاوردهای جدید، موفقیت و برکت الهی باشد.

در این ایام بهاری که طبیعت با مدیریت اراده الهی نو شده و درخشش و زیبایی تازه ای به جهان و به ویژه میهن عزیزمان ایران می بخشد، ما نیز وظیفه داریم با روحیه عشق، برادری، میهن دوستی و تعاون به نوسازی خود بپردازیم.

همه ما می دانیم که تازگی و نو شدن پدیده هایی جدایی ناپذیر از زندگی هستند. هموطنان عزیز، ضمن نگاه به طبیعت نو شده خود را نوسازی کرده و با روح و فکری تازه به وطن و سنت های بومی و آداب و رسوم مان پایبند باشیم.

دعا می کنم تا خداوند ایران و ایرانیان عزیزمان را قوی تر کرده و در برابر مصائب محفاظت نماید و به رهبر معظم انقلاب و ریاست جمهوری و دولت ایشان و همچنین ملت بزرگ ایران سلامتی و درایت هر چه بیشتر عنایت نماید.

از هموطنان عزیزمان می خواهم که برای مردم غزه و برای برقراری صلح در منطقه و بهروزی مردم دعا کنند. آموزه های اصلی و کلیدی ادیان توحیدی ما در گرو عشق، صلح، همبستگی و همزیستی است.  امیدوارم سال ۱۴۰۳ برای همه ما سالی پر از برکت الهی باشد.

خداوند نگهدار ایران و مردمش باشد.

عید نوروز مبارک.

اسقف اعظم سیبوه سرکیسیان

خلیفه ارامنه تهران

نوروز ۱۴۰۳

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا