ایرانسیاسی

بیانیه مشترک نمایندگان جوامع ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی در پی انجام موفقیت آمیز عملیات «وعده صادق»

نمایندگان اقلیت های دینی در مجلس شورای اسلامی، در پی انجام موفقیت آمیز عملیات «وعده صادق» از سوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخ به جنایات تروریستی رژیم صهیونیستی در حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از مستشاران کشورمان در سوریه بیانیه‌ای را صادر کردند.

 متن بیانیه به این شرح است:

پاسخ کوبنده به اقدام تروریستی و جنایتکارانه رژیم جعلی و غاصب صهیونیستی حق مسلم و انتظار مشروع ملت ایران و انسانهای آزاده جهان و تحقق وعده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود. متجاوزان و جنایتکاران تروریست بدانند که امنیت و صیانت از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و ملت غیور ایران، خط قرمز آحاد ملت به خصوص نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بوده و با تمام قدرت و ظرفیت، با اشراف اطلاعاتی و عملیاتی و آمادگی کامل و روحیه ای مضاعف در پاسداری از آرمان ها و اهداف نظام ایستاده ایم.

ما نمایندگان جوامع ادیان الهی در مجلس شورای اسلامی ضمن حمایت از دلاور مردان ستاد کل نیروهای مسلح، وزارت دفاع، فرماندهان غیور ارتش و سپاه و به ویژه فرمانده رشید هوافضای سپاه، این موفقیت را خدمت رهبر فرزانه انقلاب و ملت سرافراز ایران تبریک عرض نموده و اعلام می داریم همواره هرگونه خطای رژیم جعلی اسرائیل و پشتیبانانش بدون پاسخ باقی نخواهد ماند.

شارلی انویه تکیه، نماینده مسیحیان آشوری و کلدانی ایران

روبرت بگلریان، نماینده مسیحیان ارمنی اصفهان و جنوب ایران

اسفندیار اختیاری، نماینده زرتشتیان ایران

آرا شاوردیان، نماینده مسیحیان ارمنی تهران و شمال ایران

همایون سامه یح نجف آبادی، نماینده کلیمیان ایران

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا