ایرانسیاسی

سرتیپ حیدری در حاشیه مراسم رژه روز ارتش: ایران با متعرضان مماشات نمی‌کند / پاسخ‌های بعدی خردکننده خواهد بود

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: رژیم صهیونیستی بداند اگر دست از پا خطا کند، پاسخ‌هایی خواهد گرفت که پشیمان کننده و خرد کننده خواهد بود.

به گزارش ایرنا، امیر سرتیپ کیومرث حیدری امروز چهارشنبه در حاشیه مراسم رژه ارتش با اشاره به اینکه نیروی زمینی سه تغییر و تحول مهم در سال های اخیر در خود داشته است، اظهار داشت: یکی از این موارد تغییر در ساختار کلی نیروی زمینی با تصویب رهبر انقلاب است که این نیرو به یک نیروی متحرک و هجومی و با واکنش سریع تبدیل شود و اکنون این چنین نیرویی را در اختیار امنیت پایدار کشور قرار داده ایم.

وی افزود: نیروی زمینی ارتش تسلیحاتی را وارد کرده که اکثریت آن در همین نیرو و توسط وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح طراحی شده است که دارای قابلیت هوشمند، دقیق زن و دور زن هستند.

فرمانده نیروی زمینی ارتش درباره عملیات وعده صادق نیز گفت: نیروهای مسلح ما مکمل همدیگر هستند و هم افزا عمل می کنند و به طور قطع رژیم صهیونیستی بداند اگر بخواهد دست از پا خطا کند، پاسخ هایی خواهد گرفت که پشیمان کننده و خرد کننده خواهد بود.

سرتیپ حیدری یادآور شد: ایران با کسی که به خاکش تعدی‌ کند مماشات نخواهد کرد. ما این را در دفاع مقدس ثابت کردیم و ۸ سال در برابر قدرت های دنیا ایستادیم و در پایان یک وجب خاک هم دست دشمن نماند.

وی اضافه کرد: رژیم صهیونیستی هم بداند نیروهای مسلح ما آماده هستند و منتظرند این رژیم دست از پا خطا کند تا تعجیل در زوال آن را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا