ایرانسیاسی

امیر سرلشکر موسوی: نیروهای مسلح همواره باید در اوج آمادگی و قدرت باشند / جهان تحت الشعاع نام بلند فلسطین و صبر و مقاومت کم نظیر مردم مظلوم و مقتدر غزه است

فرمانده کل ارتش گفت: نیروهای مسلح، یک ملت و مجموعه ای از آنهایی  که قرار است از آرمان ها و تمامیت ارضی و استقلال و ناموس و کیان ملت دفاع کنند باید همواره در اوج قدرت و آمادگی باشند.

به گزارش روابط عمومی ارتش، امیر سرلشکر سیدعبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در مراسم رونمایی و الحاق  دستاوردهای نیروی دریایی ارتش که صبح روز گذشته در منطقه سوم نبوت نیروی دریایی ارتش برگزار شد، اظهار داشت: این روزها جهان تحت الشعاع نام بلند فلسطین و صبر و مقاومت کم نظیر مردم مظلوم و مقتدر غزه است.

امیر سرلشکر موسوی با بیان اينکه دنیا شاهد تقابل خباثت و جنایت در مقابل مظلومیت،  اقتدار و مقاومت است، ادامه داد: برای کسانی که می خواستند حق و باطل را بشناسند این روزها شفاف ترین و  صریح ترین عرصه تمییز حق از باطل در گستره غزه فراهم شده است.

فرمانده کل ارتش افزود: هابیل و قابیل، ابراهیم و نمرود، موسی و  فرعون اردوگاه  یزدید و یزیدیان و قافله حسینی امروز به عیان در غزه مشخص است.

وی تصريح کرد: شاید یکی از برجسته ترین نتایج اتفاقات این هفتاد و هشت روزی که گذشت این باشد که آنچه که سال ها می گفتیم زوج خبیث آمریکای جنایتکار و رژیم نحس و نامشروع صهیونیستی امروز نه تنها اثبات شده، بلکه حتی برای خود ما هم روشن تر و دقیق تر شده که آمریکای جنایتکار،  انگلیس خبیث و رژیم جعلی صهیونیستی یکی هستند که در چهره های مختلف خود را نشان می دهند.

امیر سرلشکر موسوی اضافه کرد: بی آبرویی اردوگاه شیطان و شیاطین در مقابل راه خدا و حق مشخص شد و همه به چشم خواهیم دید که حق بر باطل پیروز خواهد شد.

وی افزود: این حوادثی که پیش آمد یک موضوع دیگر را برای بعضی ساده اندیشان روشن تر کرد و آن این است که ما هر چه  می توانیم باید  قدرت دفاعی خود را افزایش دهیم.

فرمانده کل ارتش تاکید کرد: نیروهای مسلح، یک ملت و مجموعه ای از آنهایی  که قرار است از آرمان ها و تمامیت ارضی و استقلال و ناموس و کیان ملت دفاع کنند باید همواره در اوج قدرت و آمادگی باشند وگرنه خوی استکباری شیاطین راه را بر استقلال و پیشرفت آنها خواهد بست.

وی با بیان اينکه ما هر روز به دنبال تقویت قدرت دفاعی خود هستیم، گفت: از مهمترین لوازم توسعه دریا محور و استفاده هر چه بیشتر از مواهب اقیانوس ها داشتن یک نیروی  دریایی قوی، راهبردی و مقتدر است.

امیر سرلشکر موسوی ادامه داد: یک نیروی دریایی قوی و راهبردی باید بتواند به بهترین نحو ممکن، از خود و منافع ملت در هر کجای جهان که لازم باشد دفاع کند؛ همچنین بتواند در مقابل تهدیدات احتمالی و مقابل دشمنان بایستد و فاتح و پیروز بیرون بیاید.

سرلشکر موسوی با تاکید بر اینکه عقل و تجربه نشان داده که باید هر روز قوی تر شد، خاطرنشان کرد: در مجموعه تدابیر فرماندهی معظم کل قوا ( مدظله العالی)  می بینیم که همواره بر تقویت توان دفاعی تاکید فرمودند و از همه بالاتر  فرمان خداوند در قرآن است.

وی افزود: آنچه که امروز شاهدیم لبیک نیروی دریایی راهبردی ارتش به فرامین، الزامات و بایدها برای سربلندی ایران عزیز و ملت بزرگ ایران است.

فرمانده کل ارتش ادامه داد: برای رسیدن به نیروی دریایی‌ که در شان ملت ایران باشد هنوز میدان وسیعی از نیازها از یک یک سو و از این سو ایمان، همت، شجاعت، تجربه، به دل کار رفتن و فناوری پیش رو داریم که باید محکم پیش برویم.

وی یادآور شد: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هر چه پیش برویم این راه باز است و برکت این تلاش ها بنا به فرمان خداوند بزرگ شامل همه مجاهدان  راه خدا خواهد بود.

فرمانده کل ارتش در پایان خاطرنشان کرد: خداوند بزرگ را برای تمامی موفقیت ها، پیشرفت ها و افتخاراتی که به دست توانمند شما جوانان برومند این آب و خاک آفریده شاکرم و از شما همرزمان عزیز، فرمانده نیروی دریایی ارتش، برادران عزیز در مجموعه صنایع وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، شرکت های دانش بنیان، دانشگاه ها، مراکز پژوهشی و نخبگان صمیمانه تشکر می کنم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا