ایرانسیاسی

کنعانی: به شهادت رساندن سید رضی نشانه دیگری از ذات تروریستی رژیم صهیونیستی است

سخنگوی وزارت امور خارجه ضمن محکومیت شدید اقدام تروریستی رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن سردار سید رضی موسوی تصریح کرد: این اقدام رذیلانه و ناجوانمردانه، نشانه آشکار دیگری از ذات و ماهیت تروریستی رژیم صهیونیستی است.

به گزارش ایرنا، ناصر کنعانی اقدام تروریستی عصر روز گذشته رژیم متجاوز صهیونیستی در به شهادت رساندن سردار سید رضی موسوی از مستشاران ایرانی مبارزه با تروریسم، در منطقه مسکونی زینبیه دمشق را به شدت محکوم کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه این جنایت رژیم صهیونیستی را اقدامی متجاوزانه و تروریستی دانست و افزود: این اقدام رذیلانه و ناجوانمردانه، نشانه آشکار دیگری از ذات و ماهیت تروریستی رژیم صهیونیستی است.

کنعانی افزود: رژیم صهیونیستی در طول حیات منحوس خود، با نقض مکرر و مداوم مقررات و هنجارهای بین‌المللی، مرتکب انواع جنایات شده و امروز نیز اقدام تروریستی بزدلانه و تجاوزکارانه ای را مرتکب شده است.

سخنگوی وزارت امور خارجه شهادت این سردار پرافتخار را به ملت بزرگ ایران، سپاه سرافراز پاسداران انقلاب اسلامی و خانواده محترم آن شهید والامقام تبریک و تسلیت گفت و خاطر نشان کرد: جمهوری اسلامی ایران حقوق خود را برای اتخاذ تدابیر لازم و پاسخ به این اقدام در زمان و مکان مناسب محفوظ می‌داند.

به گزارش ایرنا، سردار سیدرضی موسوی از مستشاران باسابقه سپاه روز دوشنبه در حمله رژیم صهیونیستی به منطقه زینبیه در حومه دمشق به شهادت رسید.

وی از مستشاران قدیمی نیروی قدس سپاه در سوریه و یار و همراه حاج قاسم سلیمانی بود که در حوزه پشتیبانی از محور مقاومت در سوریه فعالیت داشت.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا