ایرانبین‌المللسیاسی

کنعانی: ترور شهید صالح العاروری نتیجه درماندگی رژیم صهیونیستی است

سخنگوی وزارت امور خارجه ترور شیخ صالح العاروری نایب رییس جنبش حماس را به شدت محکوم کرد و این اقدام را نتیجه درماندگی و شکست سنگین و غیرقابل ترمیم رژیم صهیونیستی در برابر ملت مقاوم فلسطین دانست.

به گزارش ایرنا، ناصر کنعانی شب گذشته اقدام زبونانه رژیم صهیونیستی در ترور شیخ صالح العاروری نایب رییس جنبش حماس و فرمانده مجاهد مقاومت و دوتن از فرماندهان گردان‌های قسام در بیروت را به شدت محکوم‌کرد.

وی تاکید کرد که رژیم جنایتکار صهیونیستی با ارتکاب چنین جنایتی، بار دیگر ثابت کرد که بنای پوشالی صهیونیست‌ها بر ترور و جنایت استوار شده است.

سخنگوی وزارت امور خارجه اقدام رژیم تروریستی صهیونیستی در ترور شهید صالح العاروری را در نتیجه درماندگی و شکست سنگین و غیرقابل ترمیم در برابر گروه‌های مقاومت فلسطینی و ملت مقاوم فلسطین در عملیات طوفان الاقصی و ایستادگی قهرمانانه در برابر ماشین جنگی رژیم متجاوز صهیونیستی علیه غزه در سه ماه گذشته دانست.

کنعانی ضمن عرض تبریک و تسلیت به رهبری جنبش حماس، مردم مبارز فلسطین و خانواده شهید راه قدس، شهید صالح العاروری و دیگر شهدای همراه ایشان تصریح کرد که خون شهید، قطعا جوششی دیگر در رگ‌های مقاومت و انگیزه مبارزه علیه اشغالگری صهیونیست‌ها، نه تنها در فلسطین، بلکه در منطقه و در بین همه آزادیخواهان جهان ایجاد خواهد کرد.

سخنگوی دستگاه سیاست خارجی همچنین ضمن محکوم کردن نقض حاکمیت و تمامیت سرزمینی لبنان توسط رژیم متجاوز صهیونیستی، مسؤلیت نهادهای بین‌المللی بویژه شورای امنیت سازمان ملل متحد برای واکنش فوری و مؤثر نسبت به این اقدامات تروریستی رژیم صهیونیستی را مورد تاکید قرار داد و مسؤلیت عواقب ماجراجویی جدید رژیم صهیونیستی را تنها متوجه این رژیم و حامیان آن دانست.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا