اجتماعی

تمهیدات ترافیکی پلیس راهور تهران برای جمعه ۱۱ اسفند

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ از اتخاذ تمهیدات ترافیکی ویژه برای روز جمعه ۱۱ اسفند همزمان با برگزاری انتخابات خبر داد.

به گزارش ایرنا از پلیس راهور تهران بزرگ، سرهنگ احسان مومنی روز چهارشنبه در این خصوص گفت: از پنجشنبه شب و روز جمعه تا پایان زمان رای گیری، تردد کامیون‌ها و وسایل نقلیه سنگین در سطح شهر تهران ممنوع است.

وی افزود: از قبل تر و در شب‌ پنجشنبه تردد کامیون‌ها از ساعت ۲۲ به بعد آزاد بود اما این هفته ممنوعیت تردد وسایل نقلیه سنگین را در سطح معابر شهر تهران همزمان با برگزاری انتخابات خواهیم داشت.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ اظهار کرد: همکارانم در این ساعات و ایام در ورودی‌های شهر مستقر شده و از ورود وسایل نقلیه سنگین و کامیون‌ها جلوگیری می‌کنند.

سرهنگ مومنی ادامه داد: تردد موتورسیکلت های سنگین و خودروهایی که فاقد پلاک هستند نیز در این مدت ممنوع است و به صورت ویژه این ممنوعیت ها اعمال خواهد شد.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ اضافه کرد: از سوی دیگر همکارانم در اطراف حوزه‌های رای گیری برای روان سازی ترافیک مستقر می‌شوند.

وی از شهروندان درخواست کرد: رای دادن خود را به ساعات پایانی روز جمعه موکول نکرده و در هنگام مراجعه به محل رای گیری به هیچ عنوان دوبله پارک نکنند تا ترافیکی در این محدوده‌ها نداشته باشیم.

دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری روز جمعه ۱۱ اسفند ماه در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا