ورزشی

وداع زودهنگام نساجی از آسیا با شکست تلخ خانگی

تیم فوتبال نساجی در ورزشگاه آزادی برابر نوبهار ازبکستان با نتیجه سه‌ بر یک شکست خورد تا شانس خود را برای صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا از دست بدهد.

به گزارش ایرنا، تیم فوتبال نساجی عصر روز گذشته در هفته چهارم لیگ قهرمانان آسیا و از گروه D این رقابت‌ها در ورزشگاه آزادی پذیرای نوبهار ازبکستان بود. شاگردان سیدمهدی رحمتی که پیش از این دیدار با ۳ امتیاز در رده سوم جای داشتند در صدد بودند تا با کسب امتیاز کامل این بازی، اختلاف خود را با تیم‌های الهلال و نوبهار به حداقل برسانند، اما ناکام شدند.

در شرایطی که بازی در دقایق ابتدایی خود دنبال می‌شد گولبان در دقیقه ۷ با شوتی سرکش دروازه رشید مظاهری را باز کرد تا نساجی در شوک فرو برود، در شرایطی که شاگردان رحمتی به دنبال جبران نتیجه بودند بازهم نوبهار به گل رسید و این‌بار اوستون اورونوف در دقیقه ۲۱ برای بار دوم نماینده ازبکستان را در ورزشگاه آزادی پیش انداخت تا نیمه نخست با همین نتیجه به پایان برسد.

در ابتدای نیمه دوم روی اشتباه حط دفاعی و تعلل مدافعان نساجی، اوستون اورونوف دومین گل خود و سومین گل نوبهار را ثبت کرد تا هواداران با شعار “رحمتی حیا کن،‌ نساجی را رها کن” اعتراض خود را به سبک بازی این تیم نشان دهند.

در بین دو نیمه هواداران سپاهان که بعد از این دیدار، تیمشان با آلمالیق بازی دارد با ورود به استادیوم آزادی به تشویق تیم نساجی پرداختند. در ادامه نوبهار به گل چهارم هم دست یافت اما به نظر داور، این گل به دلیل آفساید مردود اعلام شد. در ادامه و در دقیقه ۶۸ محمدرضا آزادی با ضربه سر یکی از گل‌های خورده را جبران کرد اما برنامه‌های هجومی نساجی نتوانست در دقایق باقی مانده سرانجامی به همراه داشته باشد تا این بازی در نهایت با شکست ۳ بر یک شاگردان سیدمهدی رحمتی به پایان برسد.

این بازی در شرایطی با شکست نساجی همراه بود که سنگربان نوبهار در ضربات دریافتی، عملکرد مطمئنی نداشت اما شاگردان رحمتی نتوانستند دروازه این او را با خطر جدی مواجه کنند.

گفتنی است در دیگر دیدار همزمان این گروه، الهلال عربستان در دیداری خارج از خانه مومبای سیتی را با دو گل از پیش رو برداشت تا به همراه نوبهار ۱۰امتیاز شده و جایگاه خود را در رده اول و دوم جدول تثبیت کنند و نساجی نیز با ۳ امتیاز از دور مسابقات کنار رفت، تا دو بازی باقی مانده نماینده ایران در مرحله گروهی، تشریفاتی شود.

ترکیب نساجی ایران: محمدرشید مظاهری، امیرمهدی جان‌ملکی، وحید محمدزاده، سعید غلامعلی‌بیگی، مرصاد سیفی، مهرداد عبدی، اسماعیل بابایی، حسین زامهران، محمدرضا عباسی، فرشید اسماعیلی و محمدرضا آزادی.

سرمربی: سید مهدی رحمتی

نوبهار ازبکستان: اوتکیر یوسوپوف، میلوش میلوویچ، جمشید اسکندروف، ایگور گلبان، فیلیپ ایوانوویچ، ابراهیم یولداشف، جمشید بولتابائف، ابروبک اسماعیلوف،یووان یاکیچ، تیمورخوجا عبدوخالیکو و اوستون اورونوف.

سرمربی: سامول بابایان

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا