ارامنه تهران و شمال ایرانارمنیان ایرانبین‌المللسیاسی

خلیفه کل و شورای خلیفه‌گری کل ارامنه آذربایجان حملات وحشیانه به غزه را محکوم کرد

اسقف اعظم گریگور چیفتچیان خلیفه کل ارامنه آذربایجان و شورای خلیفه‌گیری کل ارامنه آذربایجان بیانیه‌ای را در رابطه با حوادث اخیر غزه صادر کردند.

به گزارش ایرنا، در متن این بیانیه آمده است: حملات وحشیانه رژیم غاصب صهیونیستی به نوار غزه را به شدت محکوم کرده و از طرف خود و شورای خلیفه‌گری و مجمع نمایندگان اعلام انزجار خود را نسبت به وحشی‌گری‌های آن رژیم که تمام قوانین بین‌المللی و انسانی را لگدمال کرده و در برابر چشم‌های کور و زبان‌های خاموش دنیای متمدن اقدام به قتل عام و نسل‌کشی برادران و خواهران فلسطینی از پیر، جوان، زن و کودک را می‌ کند را اعلام می‌داریم.

این بیانیه می افزاید: بمباران بی‌رحمانه بیمارستان غزه روحیه‌ ددمنشانه این رژیم را هرچه بیشتر آشکار می‌ کند که قائل به هیچ قاعده‌ای نبوده و تمام نمادهای انسان‌دوستی و عدالت را پایمال می‌ کند در شرایطی که انسان‌های بی‌گناه و زخمی توسط کادر درمانی در بدترین شرایط در آن محل پناه گرفته و زیر درمان بودند.

در این بیانیه تاکید شد: همانگونه که وجدان‌های بیدار جامعه جهانی و شورای بین المللی کلیسای مسیحی فجایع غزه را محکوم کردند از تمام مجامع بین‌المللی و سازمان حقوق بشر تقاضا داریم این اعمال را محکوم و گام‌های موثر در جهت محکومیت و مجازات عاملین آن اعمال شود.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا