ایرانسیاسی

سخنگوی وزارت خارجه: اسرائیل آینده را برای همیشه باخته است

سخنگوی وزارت خارجه کشورمان در پیامی نوشت که رژیم صهیونیستی فقط جنگ در نوار غزه را نباخت، آینده را نیز برای همیشه باخته است.

به گزارش ایرنا، ناصر کنعانی در حساب شبکه ایکس خود نوشت: «اسحاق بریک» سرتیپ بازنشسته ارتش رژیم صهیونیستی در مقاله‌ای در روزنامه “معاریو” می نویسد که نمی‌توان برای مدت طولانی به مردم دروغ گفت. ما جنگ با حماس را باختیم، همانطور که متحدان خود در جهان را نیز از دست دادیم. هدف نابودی کامل حماس از لیست برنامه‌هایمان برداشته شد و ما اسرا را نیز باز پس نگرفتیم.

رژیم صهیونیستی فقط جنگ در نوار غزه را نباخت، آینده را نیز برای همیشه باخت. رژیم صهیونیستی جایگاهی نزد افکار عمومی جهان نخواهد داشت، این رژیم جعلی ۳۱ هزار انسان شامل ۲۲ هزار زن و کودک را طی پنج ماه در نوار غزه کشت اما با کشتن هر انسان فلسطینی، مسئله فلسطین زنده‌تر شد و جای خود را در جهان و افکار عمومی دنیا بیش از قبل بازیافت.

رژیم صهیونیستی و حامیانش بدانند و می‌دانند که نه در مقابل حماس، بلکه در برابر ملتی تاریخی، اصیل و ریشه‌دار به نام فلسطین ایستاده‌اند. بی تردید آینده از آن فلسطین و ننگ و بدنامی ابدی از آن رژیم اسرائیل است.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا