ایرانسیاسی

امیرعبداللهیان در بدو ورود به بیروت: دست‌ مقاومت تا احقاق کامل حقوق فلسطین روی ماشه خواهد ماند

وزیر امور خارجه گفت: ما از رهبران مقاومت منطقه شنیده‌ایم تا احقاق کامل حقوق فلسطین و به نتیجه رسیدن مبارزات دست‌های مقاومت روی ماشه باقی خواهد ماند.

به گزارش ایرنا، حسین امیرعبداللهیان امروز چهارشنبه در بدو ورود به فرودگاه لبنان با تبریک روز استقلال لبنان و تشکر از نمایندگان حزب الله، حماس و جهاد اسلامی و همچنین مقامات دولت لبنان گفت: به شهدای فلسطینی، لبنانی و شهدای خبرنگار به ویژه دو شهید شبکه خبری المیادین ادای احترام می‌کنیم.

وزیر امور خارجه با قدردانی از حضور حضرت آیت‌الله طباطبایی نماینده رهبر معظم انقلاب اسلامی در لبنان ادامه داد: ۶ هفته مقاومت قهرمانه مردم مظلوم غزه ثابت کرد زمان به نفع رژیم صهیونیستی نخواهد بود و بازنده اصلی در افکار عمومی جهان کسی جز آمریکا و رژیم صهیونیستی نیست.

امیرعبداللهیان خاطرنشان کرد: تردیدی وجود ندارد که آینده غزه و فلسطین را تنها مردم فلسطین رقم خواهند زد. ما از رهبران مقاومت منطقه شنیده‌ایم تا احقاق کامل حقوق فلسطین و به نتیجه رسیدن مبارزات دست‌های مقاومت روی ماشه باقی خواهد ماند.

وی گفت: ما در بیروت هستیم تا با رایزنی با مقامات عالی لبنان در خصوص امنیت حداکثری منطقه و احقاق حقوق فلسطین رایزنی داشته باشیم.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا